Delta International Customs

Delta International Customs – член групи компаній Delta International Services. Компанія спеціалізується на наданні послуг з митного оформлення всіх без винятку груп товарів УКТ ЗЕД з застосуванням всіх митних режимів. Delta International Customs – це авторитетна компанія з досвідом роботи більше ніж 25 років на ринку України. Зі змінами ринку, змінюються і підходи роботи з клієнтом, тому ми робимо все, щоб бути корисним нашим клієнтам.

Послуги митного брокера

Активне ввезення фізичними особами б/у автомобілів із Європейських країн, США та Грузії створили можливість виділення даної послуги митного оформлення в самостійну.

Готові запропонувати вам розрахунок податкових зобов’язань до ввезення автомобіля в країну, інформацію про автомобіль по WIN коду, сприяння в сертифікації автомобіля, чесне митне оформлення в ряді областей України.

Історично, до найбільш складних, з точки зору митного контролю, відносять режим переробки і режими експорту або імпорту з використанням порядку митного оформлення “комплектного об’єкту”.

Суть режиму переробки – застосування договору підряду у зовнішньоекономічній діяльності, в рамках якого відбувається ввезення іноземних товарів або вивезення українських товарів для виготовлення нового товару або для ремонту.

Митне оформлення великогабаритних товарів або виробничих комплексів, які для цілей транспортування необхідно розібрати, найбільш успішно і грамотно проводити з використанням порядку митного оформлення “комплектного об’єкту”. Такий порядок дозволяє здійснювати митне оформлення за одним кодом товару (як в зборі) незалежно від частин, що ввозяться або вивозяться і періоду здійснення таких поставок.

Наша команда має величезний досвід в підготовці контрактів, необхідних схем і технологічних описів процесів для отримання в митному органі позитивного рішення на застосування таких режимів.

Митне оформлення товарів може бути зроблено тільки лише після виконання вимог нетарифного регулювання – отримання необхідних, специфічних для кожного товару, дозволів відповідних державних органів.

Ми маємо досвід отримання для наших клієнтів великого переліку дозвільних документів на товар. До таких дозволів відносяться, наприклад документи, що підтверджують проведення радіологічного, екологічного, санітарно-епідеміологічного контролю, контролю харчових продуктів, дозвіл на право ввезення (вивезення, транзиту) наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, ветеринарне свідоцтво форми Ф-1 або Ф-2 на ввезення товарів, міжнародний ветеринарний сертифікат, фітосанітарний сертифікат, карантинний сертифікат, дозвіл на експорт Державної служби експортного контролю України та інші.

Будь-якому митному оформленню товарів передує робота по їх класифікації, тобто встановлення кодів згідно з УКТ ЗЕД.

Правильність класифікації дає можливість точного визначення тарифних і нетарифних вимог до товару, що дозволяє встановити суму податків, що підлягає сплаті при імпорті або експорті, так і конкретні види контролю, що пред’являються до товару законодавством, або обмеження і заборони на ввезення або вивезення окремих видів товарів.

Маємо великий досвід класифікації товарів практично всіх груп товарів УКТ ЗЕД.

Ми пропонуємо нашим клієнтам митне оформлення товарів практично в будь-якому митному органі України, як через власну офісну мережу, так і за допомогою наших партнерів. Наші офіси представлені в найбільших промислових центрах України – Києві, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Кам’янському. Завдяки партнерству, ми активно працюємо в Одеській, Полтавській, Львівській, Черкаській, Миколаївській областях.

Митне оформлення товарів здійснюємо в будь- яких митних режимах з отриманням необхідних дозволів та відміток контролюючих органів. Маємо досвід митного оформлення “багатотоварних поставок”, поставок за періодичною і тимчасовою митними деклараціями, застосування митних режимів переробки, тимчасового ввезення / вивезення, реекспорту та реімпорту, та інше.

Сергій Дехтяренко

Сергій Дехтяренко – досвідчений агент з митного декларування, заступник директора з митного сервісу. Стаж роботи більше 10 років. Професійне знання всіх митних режимів, досвід роботи з многотоварними деклараціями, різними групами товарів – промислове і побутове обладнання, сировинні ресурси, медичні препарати і обладнання, продукти харчування.