fbpx

DELTA INTERNATIONAL CUSTOMS

Delta International Customs: ваш надійний митний брокер

Delta International Customs – член групи компаній Delta International Services Group,. Компанія спеціалізується на наданні широкого спектра високоякісних послуг з митного оформлення всіх категорій товарів відповідно до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД), із застосуванням усіх митних режимів.

Переваги Delta International Customs

При виборі митного брокера важливо переконатися в його можливостях надати своєчасні, професійні та гарантовані послуги в тому місці країни, де це потрібно клієнту, з огляду на особливість перевезення та логістичні можливості. Саме таким критеріям митного брокера повністю відповідає Delta International Customs, яка має можливість здійснити митне оформлення практично в будь-якому митному органі України, надаючи єдину за стандартом якість своїх послуг.

З нашим досвідом роботи майже 30 років на українському ринку в якості митного брокера, Delta International Customs стала авторитетною фірмою, якій клієнти довіряють свої митні потреби. Ми постійно вдосконалюємо наші методи роботи, щоб відповідати змінам на ринку та надавати нашим клієнтам найкращі рішення.

Зокрема, компанія проходить авторизацію в Держмитслужбі на транзитне спрощення Загальна гарантія. Це надасть нам можливість забезпечити наших клієнтів гарантуванням сплати митних платежів при перевезені товару до місця призначення без застосування фінансової гарантії коштами.

Наша мережа партнерів поширюється по всій Україні, що дає нам змогу надавати наші послуги в будь-якому місті країни. Наша мета – зробити вашу міжнародну торгівлю простішою, ефективнішою та надійнішою. З нами ви можете бути впевнені, що ваші товари будуть оформлені відповідно до чинного законодавства і в строк. Не важливо, які виклики чекають вас на шляху, ми завжди поруч, щоб забезпечити вас успіхом.

Ми працюємо у всіх містах України: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя, тощо. Щоб дізнатись більше про вартість послуг, телефонуйте нам.

Послуги митного брокера:

Митне оформлення експорту товарів

Митне оформлення імпорту товарів

Митне оформлення товарів по всій Україні

Митне оформлення тимчасового ввезення/вивезення товарів

Переробка товарів на митній (поза митною) території (-єю) України

Реалізація проектів в режимі переробки та “комплектних об'єктів”

Отримання дозвільних документів на товар при експорті та імпорті

Класифікація товарів відповідно УКТ ЗЕД для митних цілей

Отримання сертифікату походження Євро-1

Митне оформлення товарів з забезпеченням сплати митних платежів відповідно до Митного кодексу України або Конвенції про процедуру спільного транзиту (NCTS)

Оформлення транзитних митних декларацій типу Т1 із забезпеченням сплати митних платежів

Особливі умови для нових партнерів, заповніть форму і ми з вами зв’яжемось!

Ключові експерти

Herman Taslitskyi

Герман Тасліцький

Адвокат, експерт з митної справи, керуючий партнер Delta International Services

Serhii Dekhtiarenko

Сергій Дехтяренко

Заступник директора з митного сервісу Delta International Customs