fbpx

Переробка товарів на митній (поза митною) території (-єю) України

Даний митний режим, як правило, використовується за договорами підряду, які передбачають виготовлення певного товару з наданої замовником сировини на території України або за її межами.

Повний комплекс послуг, направлений на підготовку документів та митне оформлення товару з метою ввезення/вивезення на/з митну (-ої) територію (-ї) України сировини для виготовлення.

а) підготовка контракту переробки з усіма необхідними додатками до нього, технологічної схеми переробки, яке відбувається з залученням митних адвокатів.

б) класифікація товару у відповідності УКТ ЗЕД.

в) надання клієнту консультації щодо обмежень або заборон щодо товарів, які плануються до ввезення/вивезення та виготовленої з них готової продукції.

г) митне оформлення та представлення інтересів замовника перед митницею (зокрема, з підтвердження митної вартості, в тому числі підготовка звітів незалежної оцінки з залученням незалежної оціночної компанії, коду товару згідно УКТ ЗЕД, захисту прав інтелектуальної власності, застосування преференцій або обмежувальних заходів (торгівельний захист).

г’) правова підтримка замовника після здійснення операції (питання митного, податкового, валютного законодавства, спори з контрагентами щодо здійсненої зовнішньоекономічної операції, документація з трансфертного ціноутворення).

 

Звертайтесь до нас, наші фахівці оперативно та професійно вирішать ваші питання.

Ключові експерти

Герман Тасліцький

Адвокат, експерт з митної справи, керуючий партнер Delta International Services

 

Сергій Дехтяренко

Заступник директора з митного сервісу Delta International Customs