Трансфертне цiноутворення

Перш ніж розпочати роботу з підготовки Звіту про контрольовані операції необхідно їх ідентифікувати. На цьому етапі ми вам допоможемо
здійснити інвентаризацію господарських операцій на наявність контрольованих операції, визначити їх об’єм, здійснити попередній аналіз щодо методу ТЦУ.

Підготовка документації з ТЦУ передбачає підготовку повного пакету документів, необхідних для підтвердження відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки». Підготовка повного пакету документації з трансфертного ціноутворення включає в себе аудит контрольованих операцій, підготовка пакету документації з обґрунтуванням вибору методу підтвердження ціни і відповідності умов контрольованої операції принципом «витягнутої руки», актуалізація пакету документації на момент отримання запиту від контролюючих органів, супровід перевірки контролюючих органів з трансфертного ціноутворення.

Підготовка дослідження співставних компаній та показників рентабельності, у разі підготовки документації з ТЦУ замовником самостійно.

На ваш запит ми підготуємо дослідження співставних компаній, розрахунок показників рентабельності та діапазону рентабельності.

Робота у сфері трансфертного ціноутворення – це комплекс задач, які потребують оперативного щоденного опрацювання. Наша компанія здійснює консультування з трансфертного ціноутворення як на постійній основі, так і одноразово. Наші спеціалісти допоможуть вам здійснити аналіз операцій на предмет віднесення їх до контрольованих, підготувати звіт про контрольовані операції, виявити можливості по оптимізації структури внутрішньо групових угод з матою усунення ризиків трансфертного ціноутворення. Також ми надаємо допомогу при розробці внутрішніх політик з трансфертного ціноутворення та можемо провести навчання ваших співробітників щодо цього питання.

Підготовка документації з трансфертного ціноутворення вимагає наявності спеціальних знань у сфері оподаткування, ціноутворення, маркетингу, тощо. Ми будемо раді поділитися з вами своїм досвідом у цій сфері та допоможемо вашим співробітникам розібратися у всіх хитросплетіннях такого поняття як «трансфертне ціноутворення».  Наші спеціалісти будуть супроводжувати вас на кожному етапі підготовки документації, допоможуть розробити структуру документації, здійснити функціональний аналіз, обрати доречний метод для кожної конкретної операції, розрахувати фінансові показники та показники рентабельності, визначити співставні операції та розрахувати діапазон цін/рентабельності.

Оксана Пузько

Оксана Пузько – партнер практики трансфертного ціноутворення, сертифікований аудитор, податковий консультант, спеціаліст з трансфертного ціноутворення. Має 20 річний досвід у сфері бухгалтерського обліку, податкового консалтингу, аудиту. Останні 4 роки працює у сфері трансфертного ціноутворення в різних галузях економіки: аграрна, нафтопереробна галузь, промисловість, торгівля, виробництво.