fbpx

Класифікація Товарів за Кодами УКТ ЗЕД для митних цілей

Правильне визначення коду УКТ ЗЕД для товару є надзвичайно важливим кроком для субʼєктів міжнародної торгівлі. Від цього залежить, як правильність і точність встановлення розміру оподаткування, так і виявлення встановлених заборон або обмежень на переміщення товару через кордон України.

Правильність класифікації товару дає можливість чітко визначити тарифні та нетарифні вимоги до товару. Це, у свою чергу, дає змогу встановити як суму податків, що підлягає сплаті під час імпорту або експорту, так і конкретні види контролю, що пред’являються до товару законодавством, або обмеження та заборони на ввезення чи вивезення окремих видів товарів. Важливо підкреслити, що недотримання правильної класифікації товарів може спричинити серйозні юридичні наслідки: виявлення складу адміністративного правопорушення та складення протоколу про порушення митних правил та/або донарахування податків з необхідністю сплати пені та штрафів, згідно вимог податкового законодавства.

Наша мета – забезпечити вашу міжнародну торгівлю професійним і відповідальним митним сервісом, щоб ваш бізнес міг працювати без зайвих ризиків.

Якщо вам необхідна класифікація товарів відповідно до УКТ ЗЕД для митних цілей, то наші експерти завжди готові надати вам необхідну допомогу та консультації. Наша команда фахівців завжди готова відповісти на ваші запитання та забезпечити професійну підтримку в цьому питанні. У світі постійних змін та оновлень у законодавстві, надійне дотримання всіх митних вимог стає ключовим елементом успішної міжнародної торгівлі. Ми постійно стежимо за змінами в законодавстві та завжди готові адаптувати наші послуги під ваші вимоги.

Ми прагнемо забезпечити наших клієнтів надійною інформацією та якісними послугами в галузі класифікації товарів. Наші контакти завжди відкриті для вас, і ми гарантуємо професійний підхід до вирішення ваших завдань.

Телефонуйте нам, і довіртеся досвіду та компетенції експертів, які роблять класифікацію товарів простішою та надійнішою.

Ключові експерти

Герман Тасліцький

Адвокат, експерт з митної справи, керуючий партнер Delta International Services

 

Сергій Дехтяренко

Заступник директора з митного сервісу Delta International Customs