fbpx

Митне оформлення тимчасового ввезення/вивезення товарів

Режим тимчасового ввезення/вивезення, як правило, використовується за договорами лізингу (оренди) або підряду, у виставкової діяльності тощо.

Повний комплекс послуг, направлений на підготовку документів та митне оформлення товару з метою тимчасового ввезення/вивезення на/з митну (-ої) територію (-ї) України.

а) підготовка або перевірка наданих замовником документів, пов’язаних з тимчасовим ввезенням/вивезенням товару, яка відбувається з залученням митних адвокатів (контракт, рахунок, пакувальний лист, обґрунтування митної вартості тощо).

б) класифікація товару у відповідності УКТ ЗЕД.

в) надання клієнту консультації щодо обмежень або заборон щодо товару, який планується до тимчасового ввезення/вивезення. За замовленням, виконання робіт в інтересах замовника, з отримання необхідних документів дозвільного характеру.

г) митне оформлення та представлення інтересів замовника перед митницею (зокрема, з підтвердження митної вартості, в тому числі підготовка звітів незалежної оцінки з залученням незалежної оціночної компанії, коду товару згідно УКТ ЗЕД, захисту прав інтелектуальної власності, застосування преференцій або обмежувальних заходів (торгівельний захист).

г’) правова підтримка замовника після здійснення операції (питання митного, податкового, валютного законодавства, спори з контрагентами щодо здійсненої зовнішньоекономічної операції, документація з трансфертного ціноутворення).

д) продовження режиму тимчасового ввезення/вивезення.

 

Цікавить митне оформлення тимчасового ввезення/вивезення товарів? Наш фахівець допоможе у цьому. Телефонуйте, і ми Вам допоможемо.

Ключові експерти

Герман Тасліцький

Адвокат, експерт з митної справи, керуючий партнер Delta International Services

 

Сергій Дехтяренко

Заступник директора з митного сервісу Delta International Customs