Delta International Law

Delta International Law – член групи компаній Delta International Services. Спеціалізований юридичний сервіс який надає послуги з юридичної підтримки суб’єктів ЗЕД і не тільки. Delta International Law – це команда фахівців, яка більше 10 років є професіоналами своєї справи про що говорить довіра клієнтів та визнання юридичної спільноти. Ми глибоко спеціалізуємося в митному, господарському, корпоративному праві, зовнішньоекономічної діяльності, досудовому і судовому врегулюванню спорів, представництво інтересів клієнтів в суді.

Юридична підтримка

Наша команда готова забезпечити найкращий правовий захист своїм клієнтам при веденні різних категорій спорів. Ми представляємо інтереси наших клієнтів в судах загальної юрисдикції, господарських та адміністративних судах всіх інстанцій, в міжнародних комерційних арбітражах.

Для досягнення максимально позитивного результату ми здійснюємо правову оцінку справи, в тому числі ризиків, розробляємо стратегію захисту, правову позицію, супроводжуємо досудове вирішення спору, представляємо інтереси в суді, супроводжуємо виконання судових рішень.

В рамках ведення справ в міжнародному арбітражному суді здійснюємо представництво в МКАС при ТПП України, визнання і виконання таких рішень.

Набирає обертів, так званий, “митний пост-аудит” – документальні невиїзні та виїзні перевірки дотримання вимог законодавства України з питань митної справи, в тому числі своєчасності і повноти нарахування і сплати митних платежів, вже незабаром можуть стати основною формою митного контролю, а суб’єкти ЗЕД повинні бути готові в будь-який момент піддатися такому контролю. Такий контроль проводиться “точково” – в розрізі конкретного товару (товарів) або зовнішньоекономічної операції, або за попередній термін (як правило за 3 останні роки). До основних питань, що входять до перевірки, відносяться контроль правильності визначення митної вартості, класифікації товару, використання пільг і пільгових ставок мит, відповідність відомостей бухгалтерського обліку відомостям, заявленим у митній декларації, правильність застосування режимів, валютний контроль.

Наші фахівці готові провести “імітацію” митного пост-аудиту, здійснивши перевірку вашої документації та бухгалтерського обліку по зовнішньоекономічній діяльності з видачею рекомендацій щодо виявлених порушень та ризиків. Така перевірка дозволить в подальшому уникнути штрафів або мінімізувати їх, а також привести вашу роботу у відповідність до чинного законодавства.

Ведення міжнародної торгівлі пов’язано з необхідністю створення сторонами єдиних, узгоджених умов щодо істотних умов договору. При цьому доводиться враховувати не тільки міжнародні правила і звичаї, але і особливості правового регулювання національного законодавства країн учасниць договірних відносин, а часом і право третьої юрисдикції. Так, до укладення договору необхідно враховувати наявність міжнародних угод між країнами, в юрисдикціях яких знаходяться сторони міжнародних торговельних відносин, загальне членство в міжнародних угодах, звичаї, податкові наслідки такої операції. Так, прийняття Україною зобов’язань щодо впровадження у себе рекомендацій плану BEPS і приєднання України до активної боротьби з розмиванням оподатковуваної бази і переміщенням прибутку в інші юрисдикції створили умови, коли старі, звичні торгові схеми стають неефективними, а деколи не можливими. Чи не рідкісними стали випадки прямої відмови в укладанні договорів з компаніями з офшорних юрисдикцій або офшорних організаційно-правових форм.

Таким чином, актуальним стає питання зміни структури договірних відносин, відкриття компаній в нових, прийнятних юрисдикціях, що в першу чергу, пов’язано з встановленням податкових наслідків.

Фахівці нашої компанії можуть запропонувати своїм клієнтам огляд податкового регулювання різних юрисдикцій, встановлення ризиків і обмежень застосування компанії з певною юрисдикції у відносинах з контрагентом, запропонувати найбільш економічно вигідну схему для проведення міжнародної угоди, супроводити угоду на всіх її етапах.

Адвокати компанії мають великий позитивний досвід захисту юридичних і фізичних осіб в суперечках з контролюючими органами з питань коригування митної вартості, класифікації товарів, видачі картки відмови, проведення безпідставних митних оглядів, порушення митних правил, оскарження податковими повідомленнями рішеннями.

Юристи компанії мають великий практичний досвід підготовки різного виду зовнішньоекономічних договорів як за українським законодавством, так з використанням Конвенції Організації Об’єднаних Націй про договори міжнародної купівлі-продажу товарів від 11 квітня 1980 року, Принципів міжнародних комерційних договорів (Принципи УНІДРУА (UNIDROIT), права третіх країн. Серед договорів, які були розроблені нашим клієнтам і успішно «пройшли» випробування в митному органі, банківській сфері, при податкових перевірках є договори купівлі/продажу, оренди, фінансового лізингу, підряду, пов’язані з переробкою на митній території України імпортованих товарів, ремонтом, сервісні договору, що включають в себе як виконання робіт чи послуг, так і ввезення обладнання на митну територію України.

Наші адвокати в галузі міжнародного торгового права і агенти з митного оформлення зможуть відповісти на будь-які ваші питання, пов’язані з підготовкою і реалізацією міжнародних торгових проектів будь-якої складності. В рамках консультування ми допоможемо вибрати оптимальну схему здійснення угоди, підготувати необхідний контракт, надати інформацію про тарифне й нетарифне регулювання планованої угоди. Надати інформацію щодо порядку оподаткування, ризиків подвійного оподаткування та принципів ціноутворення. Надамо повну інформацію про особливості валютного контролю в Україні та трансфертного ціноутворення.

Благодаря развитой структуре и партнерским связям, мы имеем многолетний положительный опыт защиты наших клиентов в спорах с таможенными и налоговыми органами по обжалованию решений о корректировке таможенной стоимости, о классификации товаров (определение кода товара в соответствии с УКТ ВЭД), карточек отказа, индивидуальных консультаций, налоговых уведомлений-решений. Мы осуществляем сопровождение клиентов при проведении проверок органами ДФС, составлении протоколов о нарушении таможенных правил, нарушений прав интеллектуальной собственности, таможенный пост-аудит и прочее.

Осуществляем в интересах клиента получение лицензий, разрешений, квот, в том числе сопровождение по получению индивидуальной лицензии на осуществление внешнеэкономической операции в соответствии со ст. 37 ЗУ «О внешнеэкономической деятельности», сопровождение процедуры по снятию индивидуальных санкций для резидентов и нерезидентов Украины, сопровождение заинтересованных компаний при проведении антидемпинговых расследований.

З 2017 року, наші фахівці здійснюють консультування та представництво інтересів замовників при розгляді спорів за міжнародними договорами купівлі/продажу, якими встановлено розгляд спору в Міжнародному комерційному суді при Торгово-промисловій палаті України (МКАС України).

Наші фахівці допоможуть підготувати належне застереження до контракту, проконсультувати щодо Регламенту МКАС України, порядку його роботи, грамотної підготовки документів для арбітражного суду, представити ваші інтереси в МКАС.

Олег Щербак

Олег Щербак – адвокат. Спеціалізується на корпоративному, господарському, митному, податковому  праві, зовнішньоекономічній діяльності, досудовому і судовому врегулюванню спорів, представництві інтересів клієнтів у суді. Досвід роботи більше 15 років.