fbpx

DELTA INTERNATIONAL LAW

Delta International Law: Юридичні Послуги в Україні

Delta International Law – адвокатське об’єднання і член групи компаній Delta International Services Group, стане вашим надійним партнером у наданні професійних юридичних послуг. Розташоване в Києві, адвокатське об’єднання має більш ніж 15-річний досвід у наданні якісної юридичної підтримки компаніям, які займаються міжнародною торгівлею товарами та послугами.

Ми – команда адвокатів та юристів, які знають, як забезпечити максимально ефективний і результативний правовий супровід для кожного клієнта. Наша місія полягає в наданні висококласних юридичних рішень, адаптованих до індивідуальних потреб і цілей наших клієнтів, як в Україні, так і за кордоном.

Юридична спеціалізація

Кожен клієнт, який звертається до Delta International Law, може розраховувати на глибокий аналіз своєї ситуації та компетентні рекомендації. Ми пишаємося можливістю запропонувати юридичну експертизу з різних питань, що стосуються митниці та міжнародної торгівлі, починаючи з розробки схем здійснення зовнішньоекономічної операції, підготовки та аналізу договорів, супроводу митного оформлення і закінчуючи захистом інтересів клієнта в судах. Ми глибоко спеціалізуємося в митному, податковому, господарському, корпоративному праві, регулюванні зовнішньоекономічної діяльності, міжнародному торговому конвенційному праві, досудовому і судовому врегулюванню спорів, представництві інтересів клієнтів в суді.

Чому Обирають Нас

  1. Експертиза і професіоналізм: Наша команда складається з досвідчених юристів і адвокатів, що володіють широким спектром знань і навичок у різних галузях права.
  2. Індивідуальний підхід: Ми розуміємо, що кожен клієнт і його справа унікальні. Ми підходимо до кожного питання з максимальною увагою і ретельністю, розробляючи стратегії, які відповідають конкретним потребам і цілям.
  3. Прозорість і відкритість: У Delta International Law ми цінуємо довіру наших клієнтів і прагнемо максимальної відкритості. Ми надаємо чітку інформацію про вартість наших послуг, а також про всі можливі варіанти та перспективи кожної справи.
  4. Доступність та оперативність: Наші клієнти можуть розраховувати на швидку та ефективну реакцію на свої запити. Ми гарантуємо оперативне вирішення ваших юридичних питань, незалежно від часу та складності завдання.

Для отримання більш детальної інформації або для замовлення юридичних послуг в Києві та по всій Україні зв’яжіться з нами.

Практики:

Міжнародна торгівля

Митне право

Податкове право

Оскарження та врегулювання спорів

Міжнародний арбітраж

Господарське та цивільне право

Потрібна юридична підтримка? Звертайтесь до нас, наші фахівці оперативно та професійно вирішать ваші питання.

Ключові експерти

Herman Taslitskyi

Герман Тасліцький

Адвокат, експерт з митної справи, керуючий партнер Delta International Law

Robert Zeldi

Роберт Зелді

Адвокат, експерт з митної справи, партнер Delta International Law