fbpx

Реалізація проектів в режимі переробки та “комплектних об’єктів”

Режим переробки і режими експорту або імпорту з використанням порядку митного оформлення за принципом “комплектного об’єкту” – складні з точки зору митного оформлення.
Проте їх правильне застосування с нашого боку надає клієнту широкі можливості зменшення ризиків міжнародної торгівлі та витрат на такі операції.

Суть режиму переробки – застосування договору підряду у зовнішньоекономічній діяльності, в рамках якого відбувається ввезення іноземних товарів або вивезення українських товарів для виготовлення нового товару або для ремонту.

Митне оформлення великогабаритних товарів або виробничих комплексів, які для цілей транспортування необхідно розібрати або зібрати на місці, найбільш успішно і грамотно проводити з використанням порядку митного оформлення за принципом “комплектного об’єкту”. Такий порядок дозволяє здійснювати митне оформлення за одним кодом товару (як в зборі) незалежно від частин, що ввозяться або вивозяться і періоду здійснення таких поставок.

Наша команда має великий досвід в підготовці контрактів, необхідних схем і технологічних описів процесів для отримання в митному органі позитивного рішення на застосування таких режимів.

Звертайтесь до нас, наші фахівці оперативно та професійно вирішать ваші питання.

Ключові експерти

Герман Тасліцький

Адвокат, експерт з митної справи, керуючий партнер Delta International Services

 

Сергій Дехтяренко

Заступник директора з митного сервісу Delta International Customs