fbpx

ТОВ «ДЕЛЬТА ІНТЕРНЕШНЛ СЕРВІСЕС» авторизована Державною митною службою на спрощення «загальна гарантія» відповідно до Митного кодексу України (до 10 млн грн) та Конвенції NCTS (до 250 тис євро).

Авторизація на спрощення «загальна гарантія» надає можливість ТОВ «ДЕЛЬТА ІНТЕРНЕШНЛ СЕРВІСЕС» забезпечувати своїх клієнтів фінансовою гарантією від митних гарантів щодо забезпечення сплати митних платежів.

Використання гарантії за NCTS або Митним кодексом України щодо забезпечення сплати митних платежів, зменшує собівартість митних процедур для експортерів і імпортерів. Тепер компанії експортери та імпортери можуть відмовитися від практики фінансового забезпечення своїх операцій чи зобов’язань перед Держмитслужбою шляхом «бронювання» власних коштів на єдиному казначейському рахунку Держмитслужби.

Отримане спрощення надає можливість діючим так майбутнім клієнтам нашої компанії користатися нашою гарантією для гарантування сплати митних платежів при переміщенні товарів в режимах та за процедурами, за якими МКУ або Конвенцією NCTS передбачено обов’язкове гарантування забезпечення сплати митних платежів.

Ми пропонуємо забезпечення сплати митних платежів:

  • при поміщенні товарів у митний режим транзиту або вивезенні за межі митної території України товарів, поміщених у митні режими експорту, реекспорту, тимчасового вивезення, переробки за межами митної території;
  • при оформленні митним органом тимчасової митної декларації, періодичної митної декларації, поміщенні товарів, транспортних засобів у митний режим тимчасового ввезення, поміщення товарів на склад тимчасового зберігання або у митний режим митного складу;
  • у разі незгоди декларанта з рішенням митного органу про коригування заявленої митної вартості товарів тощо.

Delta International Services Group готова спростити вам ведення бізнесу і стати вашим надійним партнером у різних містах України: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя, тощо.

Зв’яжіться з нами, щоб отримати консультацію та дізнатись вартість гарантії для вашої компанії!