fbpx

Митне оформлення імпорту товарів

Повний комплекс послуг, направлений на підготовку документів та митне оформлення товару з метою ввезення з митної території України.

а) підготовка або перевірка наданих замовником, документів, пов’язаних з імпортом товару, яка відбувається з залученням митних адвокатів (контракт, рахунок, пакувальний лист, обґрунтування митної вартості тощо).

б) класифікація товару у відповідності УКТ ЗЕД.

в) надання клієнту консультації щодо вимог нетарифного регулювання за товаром, який планується до імпорту. За замовленням, виконання робіт в інтересах замовника, з отримання необхідних документів дозвільного характеру.

г) митне оформлення та представлення інтересів замовника перед митницею (зокрема, з підтвердження митної вартості, в тому числі підготовка звітів незалежної оцінки з залученням незалежної оціночної компанії, коду товару згідно УКТ ЗЕД, захисту прав інтелектуальної власності, застосування преференцій або обмежувальних заходів (торгівельний захист).

г’) правова підтримка замовника після здійснення імпортної операції (питання митного, податкового, валютного законодавства, спори з контрагентами щодо здійсненої зовнішньоекономічної операції, документація з трансфертного ціноутворення).

 

Цікавить митне оформлення імпорту товарів? Наш фахівець допоможе у цьому. Телефонуйте, і ми Вам допоможемо.

Ключові експерти

Герман Тасліцький

Адвокат, експерт з митної справи, керуючий партнер Delta International Services

 

Сергій Дехтяренко

Заступник директора з митного сервісу Delta International Customs