fbpx

Отримання дозвільних документів на товар при експорті і імпорті

Своєчасне та правильне отримання дозвільних документів до митного оформлення – важливий елемент для досягнення швидкого та безпроблемного митного оформлення. Відсутність необхідного дозволу чи помилка в ньому може вплинути на якість та передбачуваність митного оформлення, а також на рівень оподаткування товару.
Ми знаємо, як цього не допустити.

Можливість точно встановити необхідні дозвільні документи та досвід їх отримання в державних установах, забезпечує нашим клієнтам отримання товару в строк та запланованими витратами.

Ми маємо досвід отримання для наших клієнтів великого переліку дозвільних документів на їх товари при експорті чи імпорті. До таких дозволів відносяться документи, що підтверджують проведення відповідних видів контролю, у тому числі з використання “Єдиного вікна”. Наприклад, дозволи (свідоцтва) щодо контролю харчових продуктів, дозвіл на право ввезення (вивезення, транзиту) наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, ветеринарне свідоцтво на ввезення товарів, міжнародний ветеринарний сертифікат, фітосанітарний сертифікат, карантинний сертифікат, дозволи на товари подвійного використання та інші.

Цікавить отримання дозвільних документів на товар при експорті і імпорті? Наш фахівець допоможе у цьому. Телефонуйте, і ми Вам допоможемо.

Ключові експерти

Герман Тасліцький

Адвокат, експерт з митної справи, керуючий партнер Delta International Services

 

Сергій Дехтяренко

Заступник директора з митного сервісу Delta International Customs