fbpx

Delta International Services Group

Delta International Services (DIS) – Група Компаній, що працює на ринку України майже 30 років та забезпечує якісну та безпечну міжнародну торгівлю своїх клієнтів, об’єднавши адвокатів, спеціалістів податкового та фінансового спрямування, агентів з митного оформлення, оцінювачів. Завдяки такому об’єднанню, наші клієнти отримують комплексні та ефективні рішення для свого бізнесу.

Ми пропонуємо індивідуальні комплексні рішення вашої задачі, пов’язаної з експортом, імпортом або будь-яким іншим митним режимом в Україні. Митні та податкові адвокати, митні експерти, оцінювачі та спеціалісти з трансферного ціноутворення об’єднуються задля вашого успіху.

В Групу Компаній DIS входять:

Delta International Customs

Компанія з досвідом митного оформлення, всіх без винятку груп товарів УКТ ЗЕД, застосуванням усіх митних режимів

Delta International Law

Адвокатське об’єднання, яке надає юридичну підтримку клієнтам на всіх етапах їх міжнародної діяльності 

Delta International Valuation

Група найкращих сертифікованих оцінювачів, які надають експертну оцінку майна та майнових прав

Компанії Групи та її представники неодноразово входили до авторитетних юридичних рейтингів і є активними членами професійних організацій.

У 2019 році Delta International Services привела свою систему менеджменту якості у відповідність до міжнародного стандарту ISO 9001.

Керуючий партнер Delta International Services Герман Тасліцький у 2019 та 2021 роках був визнаний лідером практики в галузі міжнародного права та міжнародної торгівлі за результатами рейтингу «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України» від видавництва Юридична газета. Протягом 2018, 2019, 2020 та 2021 років визнаний “Адвокатом року” у сфері митного права від Асоціації адвокатів України. Delta International Law (до ребрендингу Юридична компанія «Правозахист Україна») увійшла до «Рейтингу юридичних компаній України. Group №2» 2019 року за версією видання Юридична газета.

За майже 30 років на ринку наша Компанія досягла поваги з боку клієнтів та відданості з боку співробітників. Ми вдячні нашим Клієнтам за довіру та за мотивацію до розвитку. Щодня ми прагнемо ставати краще з урахуванням сучасних тенденцій та вимог ринку.

Наші досягнення