Вітаємо у Delta International Services!

Дозвольте представити вашій увазі Компанію яка надає повний комплекс послуг із супроводу зовнішньоекономічної діяльності Delta International Services.

Delta International Services (DIS) – це група Компаній, яка працює на ринку України більше 25 років, здобувши авторитет серед клієнтів і партнерів за рахунок надання високоякісних послуг у сфері митних, юридичних та оціночних послуг, що підтверджується визнанням професійної спільноти та клієнтів. Компанії Групи неодноразово входили до авторитетних юридичних рейтингів та є активними членами професійних організацій.

До групи компаній DIS входять:

  • Delta International Customs – компанія з досвідом митного оформлення, всіх без винятку груп товарів УКТ ЗЕД, застосуванням всіх митних режимів.
  • Delta International Law – спеціалізується на наданні юридичної та адвокатської підтримки клієнтам на всіх етапах їх міжнародної діяльності та оцінки майнових і немайнових прав.

У 2019 Delta International Services привела свою систему менеджменту якості у відповідність міжнародному стандарту ISO 9001.

Директор Delta International Services Герман Тасліцький у 2019 році був визнаний лідером практики в галузі міжнародного права і міжнародної торгівлі за результатами рейтингу «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України» від видавництва Юридична газета. Протягом 2018 і 2019 років визнаний «Адвокатом року» в сфері митного права від Асоціації адвокатів України. Delta International Law (до ребрендингу Юридична компанія «Правозахист Україна») увійшла у «Рейтинг юридичних компаній України. Group # 2» 2019 року за версією видання Юридична газета.

За 25 років на ринку наша Компанія досягла поваги з боку клієнтів і відданості з боку співробітників. З невеликої локальної Компанії ми стали однією з провідних митно-брокерських Компаній України. Ми вдячні нашим Клієнтам за довіру і за мотивацію до розвитку. Щодня ми прагнемо ставати краще з урахуванням сучасних тенденцій і вимог ринку.