fbpx

Вартість посилки до 150 євро. Треба розмитнювати? 

Міжнародні поштові відправлення підлягають митному декларуванню та оподаткуванню митними платежами. 

Разом з тим, відповідно до статті 234 Митного кодексу України, товари (крім підакцизних), що переміщуються (пересилаються) на адресу одного одержувача – підприємства в одній депеші (вантажі) від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача – підприємства/одного одержувача – громадянина в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, якщо їх сумарна митна вартість/фактурна вартість для громадян не перевищує еквівалент 150 євро, не є об’єктом оподаткування митними платежами. 

В більшості випадків поштові відправлення оподатковуються митом та податком на додану вартість. Якщо це підакцизний товар, який не заборонений для пересилання через митний кордон України, він додатково оподатковується акцизним податком відповідно до Податкового кодексу України. 

Особливістю декларування товарів, що пересилаються в міжнародних поштових відправленнях, згрупованих в депеші (вантажі), є використання операторами поштового зв’язку та експрес-перевізниками відповідних Реєстрів (тимчасових та/або додаткових). Такий спосіб декларування використовується за умовами того, що сумарна фактурна вартість товарів, які входять до депеші (вантаж) перевищує еквівалент 150 євро, але не перевищує еквівалент 10000 євро. 

Потрібна допомога у розмитненні товарів? Телефонуйте, наш фахівець допоможе.