fbpx

Наказом Держмитслужби №777 від 14 листопада 2023 року ТОВ “ДЕЛЬТА ІНТЕРНЕШНЛ СЕРВІСЕС” отримала авторизацію на застосування спрощення «загальна гарантія».

Отримане спрощення надає можливість діючим та майбутнім клієнтам нашої компанії користуватися нашою гарантією для гарантування сплати митних платежів при переміщенні товарів в режимах та за процедурами, за якими МКУ передбачено обов’язкове гарантування сплати митних платежів.

Зокрема, гарантія від ТОВ “ДЕЛЬТА ІНТЕРНЕШНЛ СЕРВІСЕС” може бути надана:

  • при поміщенні товарів у митний режим транзиту або вивезенні за межі митної території України товарів, поміщених у митні режими експорту, реекспорту, тимчасового вивезення, переробки за межами митної території;
  • при оформленні митним органом тимчасової митної декларації, періодичної митної декларації, поміщенні товарів, транспортних засобів у митний режим тимчасового ввезення, поміщення товарів на склад тимчасового зберігання або у митний режим митного складу;
  • у разі незгоди декларанта з рішенням митного органу про коригування заявленої митної вартості товарів тощо.

Що отримує підприємство при оформленні спрощення «загальна гарантія»

Ви зможете витрачати менше часу на документальне оформлення. Фінансова гарантія не зобовʼязує вас сплачувати митні платежі при оформленні товару на митниці. Це дозволить вам пришвидшити товаробіг та спростити ведення міжнародної торгівлі.

Вже зараз наші фахівці готові вам допомогти отримати транзитне спрощення. Більше про цю послугу читайте у розділі «Митне оформлення» або звʼяжіться з нами для консультації.