fbpx
Дуже важко підводити підсумки 2022 року. Завжди були цілі, направленні на розвиток, ріст, створення нових проектів, залучення нових спеціалістів.
Саме, такі плани були й на 2022 рік. Але, війна все змінила. Як і більшість бізнесу східної і центральної України 24 лютого зупинило нашу роботу повністю. Й лише в перших числах квітня ми почали потроху повертатися до роботи. Отже, перши місяці повернення до роботи були направлені на побудування нових інструментів взаємодії всередині компанії, відновлення контакту зі діючими клієнтами, адаптація до зміни попиту на наші послуги.
На березень – травень припало найбільша активність компанії в допомозі юридичним і фізичним особам розібратися в законодавстві воєнного часу та супроводу ввезення гуманітарної допомоги. Наявні замовлення намагалися розподілити між всіма співробітниками, щоб заробітну плату, нехай не велику, але отримали всі. Це дозволило нам, фактично, бути в простої лише березень, зберегти в більшій мірі весь склад компанії та мати можливість приймати замовлення від нових клієнтів, не відмовляючи ні кому.
Отже, вже з червня ми побачили стійке зростання об’єму надання послуг. При цьому, зважаючи на те, що група компаній має декілька направлень діяльності, зростання показали усі наші напрямки.
Так, ми ще не достигли довоєнних показників, навіть з урахуванням рівня інфляції, але це зараз не на стільки важливе. Головне, компанія стабільно працює, своєчасно сплачує податки та виплачує заробітну плату.