Компанія «Донбас Импэкс» стає Delta International Services.

За час свого існування Компанія «Донбас Импэкс» зарекомендувала себе як надійний партнер в наданні високоякісних митно-брокерських послуг підприємствам різних галузей економіки. За 25 років Компанія досягла поваги з боку клієнтів і відданості з боку співробітників. З невеликої локальної Компанії ми стали однією з провідних митно-брокерських Компаній України і прийшов час змінюватися. Змінюватися для своїх клієнтів, для самих себе. Відкривати нові горизонти при цьому продовжуючи добрі традиції «Донбас Импэкс» і надаючи високоякісні послуги нашим клієнтам, але вже з урахуванням сучасних тенденцій і вимог ринку.

Дозвольте представити Вашій увазі Компанію з надання повного комплексу послуг із супроводу зовнішньоекономічної діяльності Delta International Services.

Delta International Services – це компанія з досвідом митного оформлення, всіх без винятку груп товарів УКТ ЗЕД, застосуванням всіх митних режимів, юридичною підтримкою клієнтів на всіх етапах їх міжнародної торгівлі та оцінкою майнових та немайнових прав.

Послуги митного брокера ми здійснюємо через – ФОП Тасліцький Г.І. і ФОП Тасліцька Є.П.

Для досягнення найкращого результату для наших клієнтів ми підтримуємо партнерські відносини з провідними юридичними  компаніями України, фахівці яких залучаються для вирішення завдань різного рівня складності. Ми працюємо на постійній основі з юридичними компаніями «Правозахист Україна» і адвокатським бюро Германа Тасліцького.

Ми вдячні нашим Клієнтам за довіру і за мотивацію до розвитку, до прагнення ставати краще.